Úklidové služby

Úklidové služby

Zajišťujeme rozsáhlé spektrum úklidových služeb od běžného každodenního úklidu kanceláří až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby. Máme mnoholeté zkušenosti v oblasti komplexního úklidu objektů či úklidových služeb při zabezpečení akcí.

Komplexní nabídka - úklidové služby, úklidové práce

Naše společnost je Vám připravena nabídnout úklidové služby a úklidové práce, resp. jejich profesionální řešení, v oblasti:

 • úklid firem, institucí, administrativních objektů, výrobních hal, hotelů, nemocnic, apod.
 • zajištění hygienického programu a dezinfekčního servisu
 • mytí oken
 • mytí a očista fasád
 • výškového mytí nepřístupných míst pomocí horolezecké techniky
 • čištění koberců a čalouněného nábytku
 • ošetření pevných ploch polymerními vosky
 • čištění vertikálních a horizontálních žaluzií
 • generální a předkolaudační úklid objektů

Všechny tyto úklidové práce a služby můžete také odebrat v rámci náhradního plnění a splnit tak povinný podíl OZP.

Profesionální úklidové práce a úklidové služby

Důraz klademe především na kvalitu, profesionalitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Námi dodávané úklidové služby a úklidové práce jsou vždy v souladu s technologickým postupem úklidového servisu dle nejnovějších úklidových standardů a je vždy realizován ve spolupráci a za podpory certifikovaného dodavatele úklidové chemie. Naše projekty servisu jsou vždy koncipovány tak, aby zajistily vysokou úroveň služeb, systémovost prací a jejich transparentnost.
Samozřejmostí je také povinnost našich pracovníků úklidu třídit komunální odpad dle platných norem. Úklid objektu je prováděn pracovníky/pracovnicemi se zkušeností z úklidové sféry, oděnými do firemních stejnokrojů.

Cílem naší úklidové firmy je profesionálním přístupem zajistit pro klienta co nejkvalitnější péči ve všech sférách námi nabízených úklidových služeb a prací. Naše společnost si je vědoma, že systém záruk je jedním ze základních podmínek seriózního obchodního vztahu. Proto Vám naše společnost nabízí uzavření dohody o kvalitě poskytované úklidové službě jako přílohu obchodní smlouvy.

Čisticí prostředky a používaná technika pro úklidové služby

Úklidová technika, kterou společnost D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. při úklidových službách používá, je kvalitní, tichá a od prověřených značek. Používané prostředky v koncentrátech jsou výhodnější, jejich spotřeba na jeden úklid je o mnoho menší a jsou méně škodlivé pro přírodu. Více o úklidových službách od D.I. SEVEN SERVICE.

 • Úklid firem
  Společnost D.I. SEVEN SERVICE provádí jak jednorázový, tak pravidelný úklid firem. Zajistěte si reprezentativní a čisté pracovní prostředí.
 • Velkoplošný denní úklid
  Zajišťujeme rozsáhlé spektrum úklidových služeb spjatých s velkoplošným denním úklidem. Převezmeme starosti s úklidem za vás.
 • Generální úklid
  Zajišťujeme kompletní generální úklid objektů před kolaudací, po výstavbě, po stavebních rekonstrukcích, po malování, po stěhování, po haváriích, atd.
 • Úklid kanceláří
  Čisté prostředí kanceláří přispívá ke spokojenosti jak zaměstnanců, tak také klientů. D.I. SEVEN SERVICE nabízí komplexní úklidový servis.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...